خانه / عاشقانه / فال هفته | فال این هفته

فال هفته | فال این هفته

سایت فتوکده

.فال هفته | فال هفتگی + فال این هفته من چیست

 

  فال این هفته من چیست

 

سایت فتوکده : سایتی برای همه

 

 

فال هفته | فال هفتگی + فال این هفته من چیست

 

 

فال ها از قدیم الایام مورد توجه قشر خاصی از جامعه بودند که به ماهیت ماوراءالطبیعه بودن اتفاقات روزمره اعتقاد داشتند، کسانی که دوست دارند حالت روحی خود را جلوتر از بقیه بدانند

 

فال ها و طالع بینی ها فنونی برای آگاه سازی از اتفاقات پیش رو برای فرد یا گروه های خاص بر اساس ماه تولد می باشد، در این مطلب فال هفته من چیست را می خوانید

 

فال این هفته من چیست ا سایت فتوکده

 

فال هفتگی (هفته اول آذر ۹۷) ۱ تا ۷ آذر

 

فال هفته متولدین فروردین

 

تنها پناهگاهی که برای خود می بینید خدا می باشد و این برایتان کافی است زیاد از حد زیر ذره بین نگاههای دیگران هستید و به مقام و جایگاه شما حسادت می کنند و دوست دارند به هر شکلی شده شما را را از منصب و جایگاهی که دارید به زیر آورند؛ اما تلاششان بی فایده است زیرا شما نقطه ضعفی نداشته و این عالیست.

 

در طول هفته برنامه های کاری تا حدودی منوال عادی خود را خواهد داشت اما در اواسط هفته در برنامه ای خاص درگیر می شوید. البته آخر هفته نسبتاً خوبی دارید.

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

 

شرایط خوب است اما باز راضی کننده نیست و این شرایط همچنان با شماست زیرا زندگیتان طوری رقم خورده است که تقریبا هیچ آرامش کاملی را نخواهید داشت و خودتان بهتر می دانید چرا؟ آنچه مسلم است قدرت تحمل شماست اگر چه در ظاهر چیزی را نشان نمی دهید اما هیچ کس از آشوبی که در سینه شماست و قلبتان را به درد می آورد آگاه نیست و تنها خودتان سنگ صبور خودتان هستید.

 

در طول هفته برنامه های کاری و یا زندگی تغییراتی خوشایند خواهد داشت اما در اواسط هفته کمی عصبی و دلگیر می شوید که در پایان هفته کاملاً برطرف می شود.

 

فال هفته متولدین خرداد

 

قبل از پذیرش مسئولیت بهتر است همه شرایط کار و توان خود را در نظر بگیرید و تا آنجا که در توان دارید از آن آگاهی کسب کنید که در پایان با استرس و نارضایتی ختم نشود. در مورد دیگران زود قضاوت نکنید حتی اگر به شما هم صدمه یا ضرری رسانده باشند باز راه فراموشی و گذشت باز است و نهایتاً پشیمان می شوند.
در طول هفته برنامه های کاری و یا زندگی با تغییراتی تا حدودی متفاوت دارید مانند مهمانی، عروسی یا مسافرتی کوتاه مدت. در کل این هفته نسبت به هفته قبل بهتر خواهد گذشت.

 

در طول هفته برنامه های کاری و یا زندگی، با تغییراتی خاص در پیش خواهد بود و در برنامه هایی مشارکت دارید که می تواند هم به نفعتان هم به ضررتان باشد. بهتر است با اطمینان پیش بروید.

 

فال هفته متولدین تیر

 

با کاری که شما نکردید شماتت شده اید و غرورتان خرد شده است و از دست کسی نگران و عصبی هستید که نزدیک ترین شخص به شماست اما هرگز نمی خواهید او را ببخشید حتی اگر در ظاهر احترامش را نگه دارید اما باز کینه دارید و واقعاً حق با شماست اما راه چاره ای ندارید چون دلتان بزرگ است و مهربان.

 

در طول هفته برنامه های کاری و یا زندگی شما عادی خواهد بود و در اواسط تا حدودی بهتر می شود و در پایان هفته برنامه ای خاص را تدارک می بینید یا برایتان تدارک دیده می شود.

 

فال هفته متولدین مرداد

 

برای دیگران آنقدر مایه بگذارید که به شما و خانواده لطمه ای نزند و شما را از زندگی کاری و شخصیتان دور نسازد. به این شیوه که پیش می روید برایتان آینده ای خوب پیش بینی نمی شود و بیش از حد به خودتان سخت می گیرید و در این صورت انتظار دیگران هم از شما بیش از حد می شود و این اصلاً خوب نیست.

 

در طول هفته برنامه های کاری و یا زندگی با تغییراتی جزئی همراه است و در برنامه هایی برخورد می کنید که گاه با درگیری لفظی ختم می شود و گاه با خنده و شادی. همچنین آخر هفته خوبی خواهید داشت.

 

فال هفته متولدین شهریور

 

جمله خواستن توانستن است، برای شما به بهترین نحوه ممکن تحقق یافته است اما این توانستن گاه با مشکلاتی خواهد بود که شما را کاملاً نا امید و بدبین می سازد. طوری شاکی می شوید و از زمین و زمان بد می گویید و شاید واقعاً حق با شما باشد. اما مطمئن باشید روزی به نتیجه ای که همیشه انتظارش را داشتید دست خواهید یافت و آن روز به این روزها خواهید خندید.

 

در طول هفته برنامه های کاری و یا زندگی نسبتاً عادی خود را در پیش خواهید داشت و در اوایل هفته در برنامه ای مانند عروسی یا مهمانی قرار می گیرید که برایتان لذت بخش خواهد بود و پایان هفته خوبی نیز در پیش دارید.

 

فال هفته متولدین مهر

 

برخی حوادث زندگی برایتان به قیمت گزاف و جبران ناپذیری رقم خورده است اگر چه برایتان خیلی سنگین و تلخ بوده اما شاید تلنگری است برای انجام برنامه های دیگرتان که دوباره و از نو شروعی محکم و موفق را داشته باشید.

 

در طول هفته برنامه های کاری و یا زندگی همچنان در پیش خواهد بود اما کمی با جر و بحث و درگیری در اواسطه هفته روبرو می شوید. همچنین آخر هفته عادی خود را خواهید داشت.

 

فال هفته متولدین آبان

 

سری پر شور و سودا دارید و دوست دارید هر روزتان با روزهای قبل فرق کند و دنبال تغییراتی سازنده و اصولی در کار و زندگی هستید. حال آنکه دیگران توانایی و خلاقیت شما را نمی بینند و .شما را دست کم می گیرند و این آزار دهنده ترین چیزی است که شما را نا امید ساخته است. به آنها بی اعتنا باشید و به خودتان ایمان داشته باشید و همچنان پیش بروید.

 

در طول هفته برنامه های کاری و یا زندگی همچنان به صورت متغیری در پیش خواهد بود. در واقع برنامه های متفاوتی در اواسط یا اواخر هفته دارید که اوضاع شما را تغییر می دهد.

 

فال هفته متولدین آذر

 

قرار نیست که برای رسیدن به برخی خواسته های خود ،خواسته های دیگر و اهداف دیگرتان را زیر پا بگذارید و خود را دچار استرس و دودلی قرار کنید. شاید اگر به برخی خواسته هایتان نرسید در باطن به نفعتان باشد و حکمت خداوند هم بر آن بوده است.

 

این هفته برای شما پر از سود و منفعت و شادی و موفقیت همراه می شود. بسته به شرایط شغلی و کاری خبرهای خوبی را دریافت خواهید کرد.

 

فال هفته متولدین دی

 

دنبال تغییراتی اساسی برای کار و زندگی هستید که در انجام برخی از امور مربوط به آن مردد هستید و گاه فکر می کنید انتخاب درستی را نداشته اید و دلسرد می شوید. اما این برای شما لازم است که از شرایط و احوالات خود اطلاع داشته باشد و بدانید بیش از حد خودتان در تلاش بوده اید و مطمئن باشید این اشتباه نیست.

 

در طول هفته برنامه های کاری و یا زندگی همچنان با روزمرگی کاری یا زندگی در پیش خواهد بود و در برنامه هایی پیش بینی نشده قرار می گیرید که ممکن است به پیشنهادی برخورد کنید که شما را غافلگیرکند.

 

فال هفته متولدین بهمن

 

برنامه هایتان در این مدت با شکست مواجه شده است چه در زمینه کاری و چه در زمینه زندگی. اما آنچه مسلم است این است که خودتان مقصر اصلی هستید دیگر آب رفته از جوب بر نمی گردد و تلاشتان بی فایده خواهد بو.د سعی کنید از این به بعد برنامه هایتان اگر سودی ندارد حداقل به ضررتان نشود.

 

در طول هفته برنامه های کاری و یا زندگی همچنان با مشکلاتی همراه خواهد بود که گاه شاد و گاه غمگین می شوید. اما آخر هفته نسبتاً آرامی را خواهید داشت.

 

فال هفته متولدین اسفند

 

افسوس زیادی در زندگی دارید و به سبب آن دچار دلهره و استرس می شوید که با این حال همراهی و دلگرمی دیگران را هم ندارید و گاه به بی درایتی و غرور متهم می شوید و گاه به بی مسئولیتی. این بیشتر از هر چیزی شما را می آزارد. ولی بالاخره خودتان را به آنها اثبات می کنید.

 

در طول هفته برنامه های کاری و یا زندگی همچنان عادی در پیش خواهد بود و بیشتر طبق روال معمولی و برنامه ریزی پیش می رود. ولی آخر هفته ای کاملاً متفاوت نسبت به گذشته تجربه خواهید کرد.

 

فال روزانه

 

فال ماهانه

 

فال این هفته من چیست | سایت فتوکده

این مطلب مفید بود؟ ۵ ۰

مطالب پیشنهادی

نظــرات کاربران


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

متن تبریک ولادت امام هادی + عکس نوشته ولادت امام هادی

سایت فتوکده اشتراک گذاری :   متن تبریک ولادت امام هادی عکس نوشته ولادت امام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *