خانه / عاشقانه / فال ماهانه آبان ۹۷ | طالع بینی آبان ماه ۹۷

فال ماهانه آبان ۹۷ | طالع بینی آبان ماه ۹۷

سایت فتوکده

.فال ماهانه آبان 97 | طالع بینی آبان ماه 97 | فال آبان 97

 

  طالع بینی آبان ماه ۹۷

 

سایت فتوکده : سایتی برای همه

 

 

فال ماهانه آبان ۹۷ | طالع بینی آبان ماه ۹۷ | فال آبان ۹۷

 

 

فال یکی از شاخه های نهان شناسی با روش های فراطبیعی است که بیان آن از عهده هرکسی خارج است و کوششی است که از آینده اطلاع رسانی می کند

 

در این مطلب فال ماهانه آبان ۹۷ را می خوانید

 

فال ماهانه آبان ماه ۹۷

طالع بینی آبان ماه 97

 

فال ماهانه متولدین مهر

 

ماه مهر را با موفقیت پشت سر گذاشتید به احتمال قوی ماه آینده نیز آثار و نتایج موفقیت را به وضوح خواهید دید. اما متاسفانه ریسک پذیر نیستید و از شرایط مهیا شده کمترین منفعت را می برید زیرا ذاتاً انسان پول پرست و منفعت طلبی نیستید شاید اگر هر کس دیگر شرایط و جایگاه شما را داشت به بهترین شکل ممکن از آن استفاده می کرد.

 

با توجه به بهتر شدن اوضاع کاری و روند برنامه های پیش بینی شده شما، زندگیتان چنگی به دل نمی زند چرا که مجبور هستید از زندگیتان اوقاتی را کم کرده و به کارتان اضافه کنید و این موجب نارضایتی خانواده شده است.

 

اگر چه هدفتان تنها آسایش و رفاه آنهاست، آبان ماه سعه صدر، ملایمت و آرامش را در برنامه کاری و زندگی داشته باشید و زود از کوره در نروید. سعی کنید کمی بیشتر به خانواده توجه کنید و به جبران آن می توانید از روزهای تعطیل بهترین استفاده را ببرید.

 

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

 

آبان برای شما پر خیر و برکت است، ماهی با رزق و روزی یا با خبرهای شاد و دلچسب که شما را بسیار خرسند می کند. آنچه انتظارش را دارید برایتان فراهم می شود و به میمنت و خوشی سپری می شود اما کمی مشکلات سر راهتان، بسته به شرایط و اتفاقات رخ می دهد که آن هم زیاد مهم و خاص نیست که دلواپس شوید؛ زیرا خوشی آن بیشتر از دردسر هایش برایتان خواهد بود.

 

در کنار خوشی های این ماه کمی سردرگمی دارید که صبوری و درک بالای شما می تواند خیلی بیشتر از آنچه فکرش را کنید حلال مشکل هایتان باشد. چشم پوشی و گذشت هم در ادامه می تواند بیشتر از هر چیزی حالتان را خوش می سازد.

 

فال ماهانه متولدین خرداد

 

روزهای ماه آبان برایتان مملو از حوادث خوب و بد است. حوادثی که از وقوع آنها غافلگیر می شوید و حوادثی که از شنیدنش احساسی می گردید. اما این ماه برای شما بر وفق مراد می گذرد حتی اگر خیلی هم عالی نباشد.

 

ماهی است که حوادث و اتفاقات ناخوشاند آن کمتر خواهد بود از این رو کمتر دلگیر و عصبی هستید در میانه ماه خبری را می شنوید که ممکن است خبری باشد که از شنیدنش غافلگیر خواهید شد و این بسته به حوادث اطرافتان می تواند برایتان خیلی خوب یا برعکس خیلی بد باشد.

 

سعی کنید این ماه با نرمش بهتری با همه، بخصوص اطرافیانتان برخورد کنید و بیشتر درگیر برنامه های کاری خود باشید و آنها را سر و سامان دهید.

 

فال ماهانه متولدین تیر

 

مهر ماه اگر چه برایتان عالی نبوده اما ماه بدی هم نبوده است و این ماه می تواند تا حدودی به مراتب بهتر هم باشد، این ماه یکی دو مورد درگیری و برخی مسائل جزئی روبرو می شوید که خیلی زود بر طرف می شود.

 

برنامه های خاصی را در این ماه خواهید داشت مثلا مهمانی یا مسافرتی یکی دو روزه. و یا برنامه های مراسمات مختلف که به صورت پیش بینی شده و پیش بینی نشده در اوایل و اواسط آبان برایتان رخ می دهد مراقب احوالتان باشید چون در معرض کسالت و سرماخوردگی قرار می گیرید که البته زودتر از دوره درمانی برطرف می شود سعی کنید به اعصاب خود مسلط باشید و با برنامه پیش بروید تا کمتر به مشکل برخورد کنید.

 

فال ماهانه متولدین مرداد

 

دوستاران شما بیشتر هوای خود را دارند تا به فکر شما و انتظاراتتان باشند. البته جای گلایه نیست شاید شما در برخی موارد ناخوداگاه با حرف یا عملی آنها را از خود رنجانده اید. اما باور نمی کنید که کسی از شما ناراحت باشد چون شما بیشتر ظاهر بین هستید و از برخی اتفاقات مهم خیلی زود سرسری عبور می کنید

 

آبان ماه برایتان ماهی با آرامش شروع می شود که در میانه ماه برخی تغییرات چشم گیر در برنامه کاری و زندگیتان رقم خواهد خورد.

 

در این ماه سعی کنید نکته سنج، رئوف و با انصاف باشید و با مدارا کردن بگذرانید. دوستان و خانواده شما نزدیک ترین به شما هستند بنابراین با دلجویی از آنان دلشان را بدست آورید.

 

فال ماهانه متولدین شهریور

 

در فال ماهانه آبان ماه ۹۷ برای متولدین شهریور آماده است : گام های بلند و گام های سریع هیچگاه گام موفقیت محسوب نمی شوند بلکه گام های کوتاه اگر چه کند هم باشد به شرط آنکه پیوسته باشد راهگشای تمام موفقیت های شما خواهد بود. ماه قبل کمی از نظر مالی و جسمی و البته روحی تحت فشار بودید اما این ماه، در هر صورت برایتان ماه خوبی خواهد بود.

 

در این ماه شروع خوبی دارید که در اواسط ماه بهتر می شود. چند مورد عصبانیت همراه با پرخاشگری دارید که زود برطرف می شود. بهتر است که بر خود و رفتار و گفتارتان مسلط باشید.

 

بهتر است استرس را از خود دور کنید زیرا همین استرس می تواند مشکلات سلامتیتان را تهدید کرده و انواع مشکلات قلبی و عصبی را برایتان ایجاد کند.

 

فال ماهانه متولدین مهر

 

ماه قبل ماهی خوب نداشتید و بیشتر درگیر مسائل مالی و روحی بودید اما در اواخر کمی بهتر شده بود. این ماه برایتان از ماه قبل بهتر خواهد بود پیشنهاداتی در زمینه کاری، احساسی و عاشقانه و یا حتی دعوتی دوستانه خواهید داشت

 

بهتر است به آنها عمل کنید تا اوضاع روحی شادتان مجدد بازگردد و با روحیه ای بهتر این ماه را به پایان بگذرانید. ماه آبان با شروع خوبی برایتان آغاز خواهد شد

 

حوادثی با پستی و بلندی برایتان پیش می آید که ممکن است به نفعتان باشد در برنامه کاریتان هم تغییری ایجاد می شود که به نفعتان خواهد بود.

 

فال ماهانه متولدین آبان

 

مهرماه ماه نسبتا خوبی بود که بیشتر به صورت عادی سپری شد اما این ماه ماهی با رونق و نسبتاً مطلوب تر را خواهید داشت که با برخی اخبار و حوادث خوشایند برخورد می کنید و از آن هیجان زده می شوید.

 

سعی کنید برنامه های کاری و زندگیتان را در هم گم نکنید و هر برنامه را در جای مناسب و زمان مناسب به انجام برسانید. این ماه کمی درگیری لفظی برایتان اتفاق می افتد و البته شما مقصر نیستید ولی باز هم کازه و کوزه سر شما شکسته می شود. سعی کنید کنترلتان را از دست ندهید صبرکنید و از خداوند یاری بخواهید

 

آبان رونق کاری دارید اما کمی افسردگی و عصبانیت برایتان در اواسط آبان ایجاد می شود که در پایان ماه کمتر هم می شود.

 

فال ماهانه متولدین آذر

 

مهرماه ماه خوبی برایتان نبوده و شما از آن خیلی راضی نبوده اید اما این ماه برایتان بهتر می باشد. باید صبور باشید و دست از تلاش نکشید تا نتیجه آن را هم ببینید

 

با داد و بیداد کردن نه تنها هیچ مشکلی بر طرف نمی شود بلکه بیشتر دچار سوءظن و مشکل می شوید، حتی اگر حق هم با شما باشد و به شما زورگویی کنند و شما را مقصر هم بدانند. اما باید آرام باشید و با دلیل و منطق حرف بزنید.

 

آبا ماه برایتان یک مشکل حاد به وجود می آید که خیلی شما را درگیر می سازد انقدر که زندگی عادیتان به هم می خورد و صبر و قرار را از شما سلب می کند.

 

سعی کنید در آبان ماه با عقل و درایتتان پیش بروید. به هر درخواست و برنامه ای جواب مثبت ندهید شاید همین انتخاب برایتان مشکل آفرین شود. این ماه باید محتاطانه پیش بروید.

 

فال ماهانه متولدین دی

 

ماه مهر ماهی با برنامه های سنگین کاری و تحصیلی برایتان رقم خورد و از نظر گذر زندگی هم در تنگناهایی بوده اید اما آبان برایتان ماه بهتری است چرا که انتظار دیدار عزیزانتان در اواسط آن برایتان مهیا می شود و مقدار کار و زندگی برایتان کمتر می شود و وقت استراحت بیشتری برایتان فراهم خواهد شد.

 

آبان ماه برایتان حوادث شاد بیشتری رقم می خورد البته برخی اتفاقات پیش بینی نشده هم پیش می آید که زیاد نگران کننده نیست و شاید هیجان آور هم باشد. سعی کنید این ماه بیشتر با عزیزانتان باشید و با دلجویی و راهنمایی و دلگرمی دوستان و خانواده، امیدوارشان کنید. به برنامه های درسی و کاریتان بی توجهی نکنید بخصوص در اواخر آبان ماه که کمی شرایط برایتان سخت تر می شود.

 

فال ماهانه متولدین بهمن

 

مهر برایتان ماه بدی نبوده است البته تحت فشار مالی و روحی بوده اید که این ماه کمی بهتر است. بهتر یا از نظر روحی و یا از نظر مالی

 

اما آنچه مسلم است این ماه روحیه شما مجدد تقویت می شود کمی با استرس طی می شود و کمی هم با عصبانیت اما شرایط فقط برای شما اینگونه نیست بیشتر افراد مثل شما هستند. بخصوص برنامه خاصی که شما دارید نیاز به مشقت و ممارست بیشتر هم دارد.

 

آبان ماه سعی کنید کمی صبور باشید به ویژه در اواخر آبان ماه که شرایط کمی بغرنج و سخت می گذرد .این ماه برایتان تغییری ایجاد می شود که به نفعتان است و خبر و حوادثی که با آن انرژی می گیرید.

 

فال ماهانه متولدین اسفند

 

مهر ماه، ماه خوبی را پشت سر گذاشته اید. با تمام حوادث خوب و بد ماهی مناسب را به پایان رسانده و منتظر آبان ماه هستید. شروعی عالی نخواهید داشت اما با گذر روزها و شب ها، روزهایی ناب برایتان اتفاق خواهد افتاد

 

برخی روزها با دلگیری و عصبانیت سپری می شود اما برخی دیگر با اخباری خوشایند که خیلی وقت است که آرزویش را می کردید. این ماه اگر چه روزهای خوب برایتان انگشت شمار است اما انقدر لذت بخش است که به صراحت می توان گفت ماهی خوب را تجربه خواهید کرد.

 

سعی کنید از اتفاقاتی که برایتان می افتد یا پشنهادات استقبال کنید که همین شانس طلایی شما در این ماه است که اگر نادیده گرفته شود شاید هیچگاه برایتان رقم نخورد؛ پس حواستان را جمع کنید و در این ماه گذشت و بخشش را فراموش نکنید و به خواسته های احساسی خود هم پاسخ دهید

 

فال ماه آبان ۹۷ + فال روزانه

 

در این مطلب طالع بینی آبان ماه ۹۷ را خواندید

 

اگر شما نیز از طرفداران فال روزانه است، پیشنهاد می کنیم فال روزانه سایت فتوکده که متفاوت ترین فالی که تابحال دیده نیز استفاده کنید

 

فال ماهانه آبان ماه ۹۷ | سایت فتوکده

مطالب پیشنهادی

نظــرات کاربران


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

متن تبریک تولد دوست صمیمی + عکس نوشته تبریک تولد رفیق

سایت فتوکده اشتراک گذاری :   متن تبریک تولد دوست صمیمی و قدیمی عکس تبریک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *